Reprezentant vanzari & marketing

Daca doriti sa aplicati pentru una din pozitiile disponibile va rugam sa trimiteti CV la office@imocredit.ro

Department: Vanzari
Project Location(s): București, Brasov
Education: Studii economice
Compensation: -

Locatie: București, Brasov

Candidatul ideal

  • experienta in vanzari de produse financiare, reprezinta un avantaj;
  • abilitati dе vanzare, comunicare, negociere, putere dе convingere;
  • orientat catre rezultate si indeplinirea targetului de vanzari;
  • capacitatea de a construi si de a mentine relatii de durata cu clientii;
  • persoana dinamica, responsabila, flexibila, perseverenta, motivata, organizata, sociabila;
  • capacitatea de organizare a activitatii, de planificare in functie de obiective;
  • capacitatea dе gestionare eficienta a timpului si a prioritatilor;
  • studii medii sau superioare;
  • cunostinte de limba engleza nivel mediu;
  • cunostinte operare PC si a programelor de tip Office;
  • permis de conducere categoria B.

Responsabilitati

  • promoveaza si vinde produsele companiei;
  • vanzare, ofertare si negociere cu clientii;
  • prospecteaza in permanenta piata in vederea identificarii de noi clienti;
  • consiliaza clientii in procesul de vanzare;
  • dezvolta portofoliul de clienti si intretine relatia cu acestia;
  • contribuie la cresterea volumului de vanzari impreuna cu echipa de vanzari;
  • raspunde de promovarea corespunzatoare a imaginii si produselor companiei;
  • se implica activ pentru indeplinirea obiectivelor cantitative si calitative;
  • respecta procedurile si normele de desfasurare a activitatii.

Beneficii:

  • Dezvoltare profesionala, instruire constanta;
  • Mediu de lucru prietenos, profesionist;
  • Desfasurarea activitatii in cadrul unei echipe tinere si motivate;
  • Bonusri de performanta tangibile si motivante;
  • Tichete de masa, pachet de preventie medicala in cadrul unui sistem medical privat de sanatate.

“Am colaborat cu Imocredit in cele mai bune conditii. Am gasit aici oameni inclinati catre solutii, care pot gestiona situatii complexe si sub presiunea timpului. Amabilitatea si profesionalismul lor mi-au dat sentimentul de siguranta pe tot parcursul procesului de acordare a creditului.”

A N
Beneficiar Credit PFBeneficiar Credit PF, 21-07-2021